پیام روز: خداوند همه چیز را در یک روز نیافرید. پس چه چیز باعث شد که من بیندیشم می‌توانم همه چیز را در یک روز به دست بیاورم؟ چارلی چاپلین
۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۶ تير
بازرگانی جوانه
 
شرکت بازرگانی و صنعتی دالسم پارس جوانه (سهامی خاص) با توجه به نیاز سنجی مدیریت محترم شرکت قارچ جوانه و ضرورت وجود یک شرکت پویا در زمینه بازرگانی و صنعتی در صنایع تولیدی قارچ و کمپوست تأسیس شد. هدف از تأسیس این شرکت در بخش صنعتی ارائه خدمات مشاوره ای و مشارکتی در زمینه تاًسیس و تجهیز مزارع پرورش قارچ و کارخانجات تولید کمپوست در سراسر کشور می باشد. چشم انداز فعالیت های این شرکت حفظ و تقویت سهم بازار همراه با ارتقاء کیفیت و سطح تکنولوژی، توسعة فعالیت های تولیدی، بازرگانی و صنعتی مرتبط در بازار داخلی و تلاش در جهت نفوذ در بازارهای خارجی می باشد. این شرکت می کوشد تا با بهره مندی از آخرین تکنولوژیهای روز اروپا و به مدد تجربه و پشتوانة قوی مهندسین مجرب شرکت در مراحل مختلف ساخت و تولید پیشگام توسعه و بومی سازی این صنعت در سطح کشور عزیزمان باشد تا بتوانیم به مدد الهی در کوتاهترین زمان ممکن به خودکفایی کامل در تمامی مراحل تأسیس و راه اندازی صنایع تولیدی قارچ و کمپوست نایل شویم.

بخش بازرگانی این شرکت تأمین کنندة کلیة مواد اولیه مورد نیاز مزارع پرورش قارچ و واحدهای تولید کمپوست از قبیل خاک پوششی، بذر، کمپوست، کود مرغی، کلش، پودر سنگ گچ و .... با بالاترین کیفیت می باشد. سیاست شرکت تسهیل خدمات فروش مستقیم قارچ خوراکی تولیدی توسط واحدهای مختلف تولیدی جوانه و همچنین تأمین نیازهای تولید کنندگان به صورت مستقیم و بدون حضور واسطه با مناسب ترین قیمت می باشد تا بدینوسیله سهم حمایتی خود در صنعت قارچ کشور را به بهترین شکل به انجام برساند.

نشانی شرکت : صفادشت، خیابان مطهری شمالی(حصارطهماسب)، نبش بوستان 7 ، ساختمان جوانه، طبقه اول

تلفن / فکس : 8- 65434007 (021)

 


طراحی و اجرا: وب باکس پورتال