پیام روز: برای اجتناب از بحران می توانید از سیاست سکوت استفاده کنید. سوزان کوئیلیام
۱۴۰۱ سه شنبه ۱۸ مرداد
اخبـــار
<<  ÞÈáí  567891011121314  ÈÚÏí  >>
  هشدار رئیس انجمن صنفی قارچ خوراکی به مردم: قارچ جنگلی استفاده نکنید
تهران- ایرنا- رئیس انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراکی با اعلام اینکه 2 هزار نوع قارچ در ایران می روید که تنها 67 نوع آن خوراکی است، به مردم توصیه کرد: از مصرف قارچ های جنگلی در عرصه های طبیعی خودداری کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ :تاريخ

  مدیرکل دفتر امور گلخانه‌ها، گیاهان دارویی و قارچ‌های خوراکی وزارت جهاد کشاورزی: اجرای طرح جلوگیری از مسمومیت قارچی/تشخیص قارچ‌ سمی ساده نیست
امروز در نشستی با حضور مسئولان با اشاره به اجرای طرح جلوگیری از مسمومیت قارچی در کشور تاکید شد، قارچ‌های سمی تنها در آزمایشگاه قابل تشخیص است و مردم حتما به هشدارهایی که از امسال در محل رویشگاه‌ها نصب خواهد شد توجه کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ :تاريخ

  احیای وزارت بازرگانی به صلاح کشور نیست
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ضمن مخالف با تشکیل وزارت بازرگانی گفت: بر هم زدن ساختار اداری کشور، هزینه و زمان زیادی را تلف خواهد کرد و امیدوارم این موضوع مجددا در مجلس مورد بررسی قرار نگیرد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ :تاريخ

  آغاز به کار واحد تحقیقات قارچ خوراکی و دارویی
به گزارش خبرگزاری روستا، تفاهم نامه همکاری مشترک تحقیقاتی میان انجمن صنفی تولیدکنندگان قارچ خوراکی و پژوهشکده سبزی و صیفی موسسه تحقیقات علوم باغبانی کشور در دزفول امضا شد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ :تاريخ

  ۹۵ درصد نهاده های قارچ خوراکی در داخل تامین می شود/اشتغال ۴۴۰ هزار نفر در حوزه تولید قارچ کشور
۹۵ درصد نهاده های مربوط به قارچ خوراکی در داخل کشور تامین می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مدیرکل دفتر امور گلخانه ها، قارچ خوراکی و گیاهان دارویی معاونت امور باغبانی در یک نشست مطبوعاتی در دزفول در پاسخ به پرسش خبرنگار ما درباره تامین نهاده ها با بیان این مطلب اعلام کرد: تنها بخش کوچکی از خاک پوششی و بذر قارچ از طریق واردات تأمین می‌شود که در راستای حمایت از تولید کنندگان این دو نهاده به ترتیب در اولویت دو و یک تخصیص ارز قرار گرفته است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ :تاريخ

  واحد تحقیقات قارچ در پژوهشکده سبزی و صیفی کشور آغاز بکار کرد
دزفول - ایرنا - واحد تحقیقات قارچ از امروز چهارشنبه در موسسه علوم باغبانی و پژوهشکده سبزی و صیفی کشور بطور رسمی آغاز بکار کرد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۳ :تاريخ

  امضای تفاهم نامه همکاری فیمابین پژوهشکده سبزی و صیفی موسسه تحقیقات علوم باغبانی و انجمن صنفی تولیدکنندگان قارچ خوراکی
امضای تفاهم نامه همکاری فیمابین پژوهشکده سبزی و صیفی موسسه تحقیقات علوم باغبانی و انجمن صنفی تولیدکنندگان قارچ خوراکی

۱۳۹۷/۱۰/۱۳ :تاريخ

  شروع اقدام جهت بیمه محصول واحدهای پرورش قارچ
رییس هیات مدیره انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ اظهار کرد: قارچ هم همانند هر محصول کشاورزی دیگری ممکن است به دلایل مختلف دچار آسیب شود، اما متاسفانه در زمینه بیمه این محصول کشاورزی هیچگونه اقدامی از ناحیه وزارت کشاورزی صورت نگرفته است.

۱۳۹۷/۱۰/۱ :تاريخ

  رویایی که به حقیقت پیوست: نجات جان زنبورها با تکثیر قارچ
یک آمریکایی پس از جدی گرفتن یافته های تجربی خود در مورد امکان مقابله با کاهش جمعیت زنبورها در جهان با تکثیر قارچ توانست به نجات جان این حشره مفید کمک کند.

۱۳۹۷/۹/۳ :تاريخ

  نتایج انتخابات هیئت مدیره انجمن پرورش دهندگان قارچ خوراکی
انتخابات هیئت مدیره انجمن پرورشدهندگان قارچ خوراکی در تاریخ 97/07/24 در محل انجمن با حضور پرورش دهندگان قارچف تولید کنندگان کمپوست و سایر فعالان این صنعت برگزار گردید.

۱۳۹۷/۷/۳۰ :تاريخ

<<  ÞÈáí  567891011121314  ÈÚÏí  >>

طبقه بندی اخبار

تقویم نمایشگاه ها
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
مرداد
شهریور
مهر
آبان
آذر
دی
بهمن
اسفند
<
مرداد
۱۴۰۱
>
شیدسچپج
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱۱۲۳۴

همایش ها


طراحی و اجرا: وب باکس پورتال