پیام روز: به محض اینکه کاری در جهت منافع کسی انجام می‌دهید، نه تنها او به شما فکر می‌کند بلکه خداوند نیز به شما فکر می‌کند. پاراما هانسا یوگاناندا
۱۴۰۱ سه شنبه ۱۸ مرداد
اخبـــار
<<  ÞÈáí  45678910111213  ÈÚÏí  >>
  اولین جشنواره آشپزی با قارچ
"اولین جشنواره آشپزی با قارچ" در شهرستان ملارد "پایتخت قارچ ایران" با برنامه های شاد و مفرح تاریخ جشنواره:۵ شنبه-۲۷ تیر ماه مکان:شهرستان ملارد،پارک ملت زمان:ساعت ۱۸-۲۱

۱۳۹۸/۴/۲۳ :تاريخ

  گام بلند دولت برای توسعه بخش كشاورزی در سال 98
تهران- ایرنا- مدیركل دفتر برنامه و بودجه وزارت جهاد كشاورزی گفت: در بودجه سال 98 منابع خرید تضمینی گندم، واكسن دامی، بیابان زدایی، تامین آب شرب عشایر، سامانه های نوین آبیاری ، بازسازی قنوات، تجهیز شالیزارها و تقویت مرغ لاین رشد قابل توجهی دارد.

۱۳۹۸/۴/۱ :تاريخ

  تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر
خداوندا تو را شاکريم که يک ماه ميهمان واين اجازه رابما دادي تاسحرها عاشقانه با تو سخن بگوئيم ودرد دلمان را با تو بگوئيم واکنون روز اول شوال را بر ما عيدگرداندي عيد برعاشقان مبارکباد. "گروه شرکت های جوانه"

۱۳۹۸/۳/۱۵ :تاريخ

  تسلیت سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
۱۴ خرداد، سالروز ارتحال امام راحل و قیام خونین ۱۵ خرداد را که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می گردد، گرامی داشته و با پاسدار آرمانهای والای بنیان گذار انقلاب و خون پاک شهدا باشیم و تحت لوای فرامین مقام عظمای ولایت، برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش نمائیم.

۱۳۹۸/۳/۱۴ :تاريخ

  رئیس هیئت امنای انجمن قارچ خوراکی کشور: قیمت مصوب قارچ خوراکی در ماه رمضان مصوب شد
رئیس هیئت امنای انجمن قارچ خوراکی کشور گفت: هیئت امنای انجمن قارچ خوراکی کشور با توجه به حلول ماه مبارک رمضان و وضعیت بازار و امکان مصرف کمتر مردم از قارچ و ارزان تر شدن قیمت قارچ تصمیم گرفتن که بار مازاد را با ظرفیت بالاتری خریداری کنند.

۱۳۹۸/۲/۱۸ :تاريخ

  روز جهانی کار و کارگر
دست هایت که آیینه تلاش روزگارند، پر برکت باد!توانِ دست هایت را می ستایم: ای سازنده ترین نقش هستی در قاموس آفرینش... "روز جهانی کارگر بر تمامی تلاشگران عرصه کار و تولید، بویژه همکاران عزیزمان در بخش های مختلف گروه جوانه مبارک و فرخنده باد." باآرزوی سعادت، تندرستی و موفقیت های روز افزون برای شما عزیزان "گروه شرکت های جوانه"

۱۳۹۸/۲/۱۱ :تاريخ

  رئیس جمهور در سی امین جشنواره ملی قدردانی از کارگران نمونه:
کارگران در خط مقدم مقابله با تحریم های آمریکا هستند/هر واحدی که ظرفیت تولید را توسعه دهد بیشتر از منابع صندوق توسعه بهره مند می شود/هر چه تولید را بالاتر ببریم و خودکفاتر شویم، قیمت ارز پایین تر می آید/40 میلیارد دلار صادرات غیرنفتی داشته ایم/نمی گذاریم تصمیم آمریکا در به صفر رساندن صادرات نفت ایران به نتیجه برسد؛ ماههای آینده خواهند دید/ بازسازی سریع مراکز تولیدی، کشاورزی و دامداری در مناطق سیلزده، اولویت دولت است/ مهارت آموزی دانش آموز و دانشجو ضروری است/

۱۳۹۸/۲/۱۱ :تاريخ

  روی دیگر سکه بارش ها در بخش کشاورزی
بارش های شدید و قابل توجه فروردین ماه امسال هر چند موجب سیل در بسیاری از استان ها شد و در آذربایجان شرقی هم خساراتی به بخش کشاورزی وارد کرد، اما تاثیر آن را در تغذیه سدها و سفره های زیر زمینی و تقویت سطح پوشش گیاهی مراتع نمی توان نادیده گرفت.

۱۳۹۸/۱/۲۸ :تاريخ

  مردم از چیدن و مصرف قارچ های خودرو و وحشی در رویشگاه های طبیعی خودداری کنند
انجمن پرورش دهندگان قارچ خوراکی ایران در اطلاعیه ای از مردم سراسر کشور خواست تا از چیدن و مصرف قارچ های خودرو و وحشی در رویشگاه های طبیعی و یا از خرید این قارچ ها از دست فروشان و مکان های غیر معتبر خود داری کنند.

۱۳۹۸/۱/۱۱ :تاريخ

  رئیس انجمن پرورش دهندگان قارچ خوراکی: افراد از دست زدن به قارچ‌های وحشی خودداری کنند/ خسارت ۱۸۰۰ میلیارد تومانی پرورش دهندگان قارچ در سال گذشته
افشار گفت: با توجه به بارش‌های مناسب افراد در مراجعه به جنگل ها، از مصرف و حتی دست زدن به قارچ‌های وحشی اجتناب کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ :تاريخ

<<  ÞÈáí  45678910111213  ÈÚÏí  >>

طبقه بندی اخبار

تقویم نمایشگاه ها
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
مرداد
شهریور
مهر
آبان
آذر
دی
بهمن
اسفند
<
مرداد
۱۴۰۱
>
شیدسچپج
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱۱۲۳۴

همایش ها


طراحی و اجرا: وب باکس پورتال