پیام روز: به محض اینکه کاری در جهت منافع کسی انجام می‌دهید، نه تنها او به شما فکر می‌کند بلکه خداوند نیز به شما فکر می‌کند. پاراما هانسا یوگاناندا
۱۴۰۱ سه شنبه ۱۸ مرداد
اخبـــار
<<  ÞÈáí  6789101112131415  ÈÚÏí  >>
  شهرام احمد پور فرماندار شهرستان آبیک تصریح کرد: خروج از رکود و مشکلات اقتصادی کشور تنها در گرو حمایت از تولیدات داخلی است
احمد پور فرماندار شهرستان آبیک از شرکت کشت و صنعت رامند مجار بزرگترین شرکت تولید کننده کمپوست و بذر قارچ خاورمیانه مستقر در بخش بشاریات این شهرستان بازدید کرد.

۱۳۹۷/۷/۲۶ :تاريخ

  وزیر جهادکشاورزی: کاهش نرخ ارز تاثیر بر قیمت کالاهای اساسی ندارد
تهران- ایرنا- وزیر جهادکشاورزی گفت: کاهش قیمت ارز تاثیری روی نهاده های وارداتی بخش کشاورزی و کالاهای استراتژیک ندارد زیرا این اقلام با نرخ ارز دولتی تهیه و وارد کشور می شود.

۱۳۹۷/۷/۱۴ :تاريخ

  سومین نمایشگاه بین المللی باغبانی، نهاده ها، گلخانه، گیاهان دارویی، طراحی فضای سبز، ماشین آلات و صنایع وابسته
سالن تهران غرفه 4 گروه جوانه

۱۳۹۷/۶/۳ :تاريخ

  افراد دیابتی قارچ سفید مصرف کنند
محققان دریافتند قارچ های دارای کلاهک سفید می توانند با بهبود اجتماع میکروبی روده همانند پری بیوتیک عمل کرده و عملکرد کبد را بهبود بخشند.

۱۳۹۷/۵/۳۰ :تاريخ

  واحدهای کشت بستر قارچ های خوراکی از پرداخت مالیات معاف شدند
تهران - ایرنا - معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: واحد های تولیدی بستر کشت قارچ های خوراکی از پرداخت مالیات معاف شدند که این مهم در کمیسیون اصلی اقتصادی هیات وزیران مصوب شد.

۱۳۹۷/۵/۱۴ :تاريخ

  امکان کاهش ۳۸ درصدی مصرف آب کشاورزی با هوشمند سازی
وزیر جهاد کشاورزی در دیدار با وزیر ارتباطات گفت: هوشمندسازی شبکه های نوین آبیاری از جمله تحت فشار و قطره ای با استفاده از دانش و تجربه پیشرفته بومی در زمینه دیجیتال از جمله محورهای اساسی همکاری در تفاهم نامه مشترک دو وزارتخانه است

۱۳۹۷/۵/۴ :تاريخ

  بهبود قیمت قارچ در بازار
یک مقام مسئول گفت: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته انجمن تولیدکنندگان قارچ، قیمت قارچ تا حدودی در بازار بهبود یافت و تا حدودی از زیان پرورش دهندگان کاسته شد.

۱۳۹۷/۴/۱۹ :تاريخ

  استاندارقزوین از دو طرح کشاورزی و تولیدی در شهرستان آبیک بازدید کرد.
مهندس زاهدی استاندار قزوین بهمراه مدیران استانی و شهرستانی از دو طرح ،زهکشی دشت آلاداغلو بخش بشاریات و تولیدکمپوست وبذر قارچ شرکت رامند مجار در شهرستان آبیک بازدید نمود.

۱۳۹۷/۴/۶ :تاريخ

  قزوین-ایرنا-استاندار قزوین گفت:در راستای پشتیبانی از تولید و اشتغال از طرح توسعه و نوسازی واحدهای تولیدی موفق در استان حمایت می کنیم.
طرح توسعه واحدهای تولیدی موفق مورد حمایت قرار می گیرند

۱۳۹۷/۴/۶ :تاريخ

  طرح توسعه واحدهای تولیدی موفق مورد حمایت قرار می گیرند
قزوین-ایرنا-استاندار قزوین گفت:در راستای پشتیبانی از تولید و اشتغال از طرح توسعه و نوسازی واحدهای تولیدی موفق در استان حمایت می کنیم.

۱۳۹۷/۴/۶ :تاريخ

<<  ÞÈáí  6789101112131415  ÈÚÏí  >>

طبقه بندی اخبار

تقویم نمایشگاه ها
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
مرداد
شهریور
مهر
آبان
آذر
دی
بهمن
اسفند
<
مرداد
۱۴۰۱
>
شیدسچپج
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱۱۲۳۴

همایش ها


طراحی و اجرا: وب باکس پورتال