پیام روز: «به‌جای اینکه به‌دنبال پول و ثروت بروید علایق‌تان را دنبال کنید.» تونی هسیه
۱۴۰۰ سه شنبه ۵ بهمن
بذر

 

 

لابراتوار تولید بذر جوانه

مدیریت مجموعه در سال 94 با توجه به هزینه‌های هنگفت واردات بذر از اروپا تصمیم به احداث واحد مجهز و مدرن تولید بذر جوانه گرفت. این طرح با هماهنگی شرکت ایتالیایی و ارائه نقشه ها توسط آنها آغاز گردید. بخشی از ماشین‌آلات مورد نیاز از خارج از کشور وارد و مابقی هم از محصولات داخلی استفاده گردید. در حال حاضر این پروژه آماده بهره برداری می باشد و در حال تولید بذر می باشد.  کارشناسان واحد تولید بذر جوانه با حضور کارشناسان زبده شرکت Italspawn و شرکت Mycelia بصورت حرفه ای بر اساس جدیدترین دانش و توانمندی کارشناسان اروپایی آموزش دیده اند.

بذر تولیدی واحد جوانه تحت لیسانس شرکت ایتالیایی تولید خواهد شد و ماده اصلی تولید بذر (ریسه آماده شده برای کشت)توسط شرکت ایتالیایی به مدت یک سال تامین و ارسال خواهد شد. پس از آن شرکت ایتالیایی دانش فنی را بطور کامل در اختیار شرکت می گذارد و متخصصین ما قادر خواهند بود تا ریسه آماده شده برای کشت و بذر اولیه را بدون نیاز به شرکت ایتالیایی با همان استاندارد و کیفیت تولید نمایند.

مساحت این آزمایشگاه 500/2 مترمربع می‌باشد که در حال حاضر چنین آزمایشگاهی به لحاظ وسعت و تکنولوژی در ایران وجود ندارد.راه اندازی این مجموعه پیشرفته تولید بذر برگ زرین دیگری در سوابق گروه شرکت های جوانه در جهت اعتلای صنعت و اقتصاد کشور عزیزمان می باشد. . با آغاز بکار این واحد عظیم قادر خواهیم بود 1-1.5 میلیون لیتر بذر برای مصرف داخلی تولید و  1-1.5 میلیون لیتر در سال بذر تحت لیسانس شرکت ایتالیایی به کشور های همسایه و منطقه صادر نماییم. ضمن اینکه مبلغ هنگفتی در سال صرفه جویی ارزی خواهیم داشت. این واحد پیشرفته تولیدی در حال حاضر برای حدود 15 نفر از جوانان تحصیلکرده و متخصص منطقه ایجاد اشتغال نموده است.

شماره های تماس برای سفارش بذر:

دفتر مرکزی: 8 -65434007 (021) 
پست الکترونیک:


طراحی و اجرا: وب باکس پورتال