پیام روز: خداوند همه چیز را در یک روز نیافرید. پس چه چیز باعث شد که من بیندیشم می‌توانم همه چیز را در یک روز به دست بیاورم؟ چارلی چاپلین
۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۶ تير
بذر

 

 

لابراتوار تولید بذر جوانه

مدیریت مجموعه در سال 94 با توجه به هزینه‌های هنگفت واردات بذر از اروپا تصمیم به احداث واحد مجهز و مدرن تولید بذر جوانه گرفت. این طرح با هماهنگی شرکت ایتالیایی و ارائه نقشه ها توسط آنها آغاز گردید. بخشی از ماشین‌آلات مورد نیاز از خارج از کشور وارد و مابقی هم از محصولات داخلی استفاده گردید. در حال حاضر این پروژه آماده بهره برداری می باشد و در حال تولید بذر می باشد.  کارشناسان واحد تولید بذر جوانه با حضور کارشناسان زبده شرکت Italspawn و شرکت Mycelia بصورت حرفه ای بر اساس جدیدترین دانش و توانمندی کارشناسان اروپایی آموزش دیده اند.

بذر تولیدی واحد جوانه تحت لیسانس شرکت ایتالیایی تولید خواهد شد و ماده اصلی تولید بذر (ریسه آماده شده برای کشت)توسط شرکت ایتالیایی به مدت یک سال تامین و ارسال خواهد شد. پس از آن شرکت ایتالیایی دانش فنی را بطور کامل در اختیار شرکت می گذارد و متخصصین ما قادر خواهند بود تا ریسه آماده شده برای کشت و بذر اولیه را بدون نیاز به شرکت ایتالیایی با همان استاندارد و کیفیت تولید نمایند.

مساحت این آزمایشگاه 500/2 مترمربع می‌باشد که در حال حاضر چنین آزمایشگاهی به لحاظ وسعت و تکنولوژی در ایران وجود ندارد.راه اندازی این مجموعه پیشرفته تولید بذر برگ زرین دیگری در سوابق گروه شرکت های جوانه در جهت اعتلای صنعت و اقتصاد کشور عزیزمان می باشد. . با آغاز بکار این واحد عظیم قادر خواهیم بود 1-1.5 میلیون لیتر بذر برای مصرف داخلی تولید و  1-1.5 میلیون لیتر در سال بذر تحت لیسانس شرکت ایتالیایی به کشور های همسایه و منطقه صادر نماییم. ضمن اینکه مبلغ هنگفتی در سال صرفه جویی ارزی خواهیم داشت. این واحد پیشرفته تولیدی در حال حاضر برای حدود 15 نفر از جوانان تحصیلکرده و متخصص منطقه ایجاد اشتغال نموده است.

شماره های تماس برای سفارش بذر:

دفتر مرکزی: 8 -65434007 (021) 
پست الکترونیک:


طراحی و اجرا: وب باکس پورتال