پیام روز: 
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ آبان
مقالات
  "جوانه: ضرورت اتکاء به نفس"
"جوانه" به معنای "شاخه تازه درخت" در زبان فارسی، تولید کمپوست را از سال 2011 آغاز کرده است. در حال حاضر این شرکت به بزرگترین تولید کننده کمپوست در ایران توسعه پیدا کرده است و اصلی ترین تعیین کننده بازار کمپوست است.این شاخه کوچک رشد کرده و تبدیل شده به ساقه ای قوی با تعداد زیادی شاخه های جدید که همگی وابسته به کسب وکار پرورش قارچ هستند.
۱۳۹۷/۷/۱۲ :تاريخ

  قارچ در اسلام_ برگرفته از کتاب طب النبی(ص)
قارچ در اسلام.pdf - 237.9 KB
۱۳۹۳/۳/۱۲ :تاريخ

  قارج هم غذا ، هم درمان
قارچ ها، داروی قرن بیست و یکم (طب مکمل و قارچ های دارویی) نویسنده: سمیه کی پور سنگسری و فریبا حکم اللهی کارشناسان ارشد سیستماتیک اکولوژی گیاهی، دانشگاه شهید بهشتی تهران
قارچ هم درمان هم غذا.pdf - 364.12 KB
۱۳۹۲/۱۱/۶ :تاريخ

  کشت قارچ از ابتدا
چگونه حمل کنیم؟ کجا کشت کنیم؟ چگونه کشت کنیم؟ چگونه پیشگیری کنیم؟ چگونه مبارزه کنیم؟ نویسنده : جناب آقای دکتر ریاحی ( استاد دانشگاه شهید بهشتی)
کشت قارچ از ابتدا.pdf - 1793.27 KB
۱۳۹۲/۶/۲۶ :تاريخ

  سابقة کشت قارچ
حدود دو هزار سال از کشت این سبزی در دنیا می گذرد. ژاپنی ها اولین کسانی بودند که آن را کشت کرده و مورد استفاده قرار دادند. آب و هوای گرم و مرطوب ژاپن زادگاه مناسبی برای این سبزی به حساب می آید.
۱۳۹۲/۵/۱۵ :تاريخ

  ارزش غذایی قارچ دکمه ایی
قارچ ها می توانند چیزهایی فراتر از مزه و بافت برای وعده های غذایی ما ارائه کنند. در واقع ارزش تغذیه ای آنها بطرز شگفت آوری بالا می باشد. بیش از 14000 نوع قارچ وجود دارد که تنها 3000 نوع از آنها خوردنی هستند. این در حالی است که تا کنون حدود 1400 نوع قارچ سمی رسما شناسایی شده اند.
ارزش غذایی قارچ دکمه ای.docx - 16.15 KB
۱۳۹۲/۵/۱۵ :تاريخ

  IRAN, JUNE 2012
Mushroom growers and composters in Iran have been facing some problems recently. The lack of wheat straw and rising costs because of sanctions imposed on the country is only some of the hurdles for the industry.
IRAN.june 2012,By Rondney Barrett.docx - 13.97 KB
۱۳۹۲/۵/۱۵ :تاريخ

  Javaneh Emerging
Javaneh Emerging,By Rodney Barrett.docx - 16.08 KB
۱۳۹۲/۵/۱۵ :تاريخ

  كشاورزي ارگانيك در ايران: چالش‌ها، اميدها
كشاورزي ارگانيك در ايران.docx - 25.47 KB
۱۳۹۲/۴/۴ :تاريخ

  اصول مديريت جامع بر كنترل آفات در مزرعه قارچ
مفهوم اين عبارت، استفاده از روش‌هاي مختلف جهت كنترل آفت‌هاي موجود در يك مزرعه قارچ است و مهم‌ترين مساله‌اي كه مطرح مي‌شود اين است كه چه موقع استفاده از يك آفت‌كش ضرورت پيدا مي‌كند؟
۱۳۹۲/۴/۴ :تاريخ

  پرورش قارچ خوراکي
پرورش قارچهاي خوراكي حدوداً به 20 قرن پيش در ژاپن و چين بر مي‌گردد. كاشت قارچ در گلخانه اولين بار در سوئد در سال 1754 ميلادي ابداع شد.
نوشته شده در تاريخ یکشنبه 13 تیر1389 توسط بهزاد خانی.docx - 26.73 KB
۱۳۹۲/۴/۲ :تاريخ


طبقه‌بندی مقالات


طراحی و اجرا: وب باکس پورتال