پیام روز: خداوند همه چیز را در یک روز نیافرید. پس چه چیز باعث شد که من بیندیشم می‌توانم همه چیز را در یک روز به دست بیاورم؟ چارلی چاپلین
۱۴۰۱ سه شنبه ۱۸ مرداد

 پیام تبریک جناب آقای رجبی،مدیر گروه شرکت های جوانه

اللهم عجّل لولیک الفرج

بهار فرا می رسد و طبیعت ردای سبز بر تن می کند. چکاوک ها و قمریان، نغمه های فرح بخش و تازه سر می دهند و انسان ها را به مهرورزی فرا می‌خوانند. بهار فصل شکفتن اسـت، فصل آغاز، فصل نو شدن و هدف ما در بهار، تأسی از طبیعت است... در جوان شدن و نو شدن.

در آستانه چنین ایام خجسته ای، مهدی موعود؛ صاحب الزمان (عج) نیز دیده به عالم گشوده و لذت ایام را بیش از پیش کرده است. به شکرانه ولادت یگانه منجی عالم بشریت و همزمان با باشکوه ترین جلوه خدا، فرا رسیدن این ایام را تبریک گفته و می دانیم که زمان آن رسیده است که با تکیه بر تجربه گذشته و افق پیش رو ضمن تداوم گام برداشتن در مسیر رشد و پویایی بی وقفه، خود را برای رسیدن به اهداف عالیه آماده ساخته و همسو با تحول طبیعت، بهترین‌ها را از خداوند متعال مسالت نمائیم.

با عرض تبریک حلول سال نو، ضمن آرزوی سالی سرشار از موفقیت و سلامتی برای مردم شریف ایران اسلامی بخصوص کلیه همکاران عزیز و خانواده گرانقدرشان، امیدواریم به حول و قوه الهی، سعادت توفیق در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین هموطنان عزیزمان را داشته باشیم.

 

مهدی رجبی

مدیر گروه شرکت های جوانه

 نوروز 1401

تاريخ: ۱۴۰۰/۱۲/۲۸
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


طراحی و اجرا: وب باکس پورتال