پیام روز: به محض اینکه کاری در جهت منافع کسی انجام می‌دهید، نه تنها او به شما فکر می‌کند بلکه خداوند نیز به شما فکر می‌کند. پاراما هانسا یوگاناندا
۱۴۰۱ سه شنبه ۱۸ مرداد
اخبـــار
12  ÈÚÏí
  در جشن گلریزان آبیک مطرح شد؛
اجرای 2 مرحله رزمایش کمک مومنانه در ماه رمضان امسال در آبیک/ دیدگاه انسان دوستانه صنعتگران و تولیدکنندگان آبیک ستودنی است/شناسایی دقیق نیازمندان با محوریت مساجد

۱۴۰۰/۱/۲۷ :تاريخ

  چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر برگزار می‌شود
گروه اقتصاد ــ‌ بانک سینا در راستای مسئولیت های اجتماعی و به منظور کمک به اشاعه بهینه توانمندی‌ها و دستاوردهای روستائیان به جامعه، از چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر حمایت کرده است.

۱۳۹۸/۵/۲۷ :تاريخ

  احیای وزارت بازرگانی به صلاح کشور نیست
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ضمن مخالف با تشکیل وزارت بازرگانی گفت: بر هم زدن ساختار اداری کشور، هزینه و زمان زیادی را تلف خواهد کرد و امیدوارم این موضوع مجددا در مجلس مورد بررسی قرار نگیرد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ :تاريخ

  2 مرداد 96
اطلاعیه فوری؛ ثبت نام تجار ایرانی برای ملاقات تجاری با هیات تجاری تایلند (رایگان)

۱۳۹۶/۴/۲۸ :تاريخ

  دلایل تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت مشخص نیست
عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با تأکید بر اینکه دلیل تفکیک بخش بازرگانی از وزارت صنعت و معدن باید مشخص شود، گفت: این کار نیازمند ۶ ماه مطالعه و کار کارشناسی است.

۱۳۹۶/۴/۲۴ :تاريخ

  طرح اصلاح آیین نامه صدور و تمدید کارت بازرگانی به هیات دولت ارسال شد
مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت با اشاره به ابلاغیه منع صدور کارت بازرگانی یکبار مصرف در فروردین ماه امسال، از ارسال طرح اصلاح آیین نامه صدور و تمدید کارت بازرگانی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به هیات دولت خبر داد‌.

۱۳۹۶/۴/۷ :تاريخ

  مسکو تعرفه واردات میوه و سبزی از ایران را صفر می‌کند
وزیر دارایی روسیه گفت کشورش تعرفه های واردات محصولات کشاورزی و به خصوص سبزیجات و میوه از ایران را کاهش خواهد داد یا لغو خواهد کرد.

۱۳۹۴/۹/۲۸ :تاريخ

  برگزاری نشست «فرصت های ورود به بازارهای بین المللی، ایران پس از توافق»
نشست «فرصت های ورود به بازارهای بین المللی،ایران پس از توافق» به همت موسسه اقتصاد ایرانیان و با همکاری خانه مدیران (سازمان مدیریت صنعتی) روز سه شنبه، ششم مرداد در سالن همایش خانه مدیران برگزار شد.

۱۳۹۴/۵/۱۱ :تاريخ

  ارمنستان، هاب تجاری محصولات ارگانیک ایران به اروپا می‌شود
برای نخستین‌بار در کشور، گروه آکا با مشارکت ارمنی‌ها در ارمنستان محصولات ارگانیک تولید کرده و تکنولوژی ایران را صادر می‌کند.

۱۳۹۲/۸/۱۸ :تاريخ

  حجتی در برج میلاد: افزایش بهره‌وری تنها راه تامین غذاست.
وزیر جهاد کشاورزی گفت: دنیای امروز با توجه به افزایش جمعیت و رفاه نسبی با مشکلی به نام تامین غذا مواجه است که در شرایط کنونی تنها راه آن افزایش بهره‌وری، تولید محصولات کشاورزی است.

۱۳۹۲/۷/۲۸ :تاريخ

12  ÈÚÏí

طبقه بندی اخبار

تقویم نمایشگاه ها
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
مرداد
شهریور
مهر
آبان
آذر
دی
بهمن
اسفند
<
مرداد
۱۴۰۱
>
شیدسچپج
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱۱۲۳۴

همایش ها


طراحی و اجرا: وب باکس پورتال