پیام روز: به کسانی که به شما حسودی می کنند احترام بگذارید، زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند؛ شما بهتر از آنها هستید.
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۶ شهريور
اخبـــار
12345678910  بعدي  >>
  آغاز بکار فاز یک واحد پرورش قارچ یوسفی

۱۳۹۸/۶/۷ :تاريخ

  افتتاح پروژه‌های بخش صفادشت در گرامیداشت هفته دولت
افتتاح فاز اول پروژه پرورش قارچ خوراکی یوسفی با ظرفیت 800 تن و اشتغال 45 نفر

۱۳۹۸/۶/۷ :تاريخ

  افتتاح پروژه قارچ یوسفی در صفادشت
در پنجمین روز از هفته دولت، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران ۳ پروژه صنعتی و کشاورزی در شهرستانهای صفادشت و ملارد را افتتاح کرد.

۱۳۹۸/۶/۷ :تاريخ

  چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر برگزار می‌شود
گروه اقتصاد ــ‌ بانک سینا در راستای مسئولیت های اجتماعی و به منظور کمک به اشاعه بهینه توانمندی‌ها و دستاوردهای روستائیان به جامعه، از چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر حمایت کرده است.

۱۳۹۸/۵/۲۷ :تاريخ

  اولین جشنواره"آشپزی با قارچ" در بوستان ملت ملارد
اولین جشنواره"آشپزی با قارچ" در بوستان ملت ملارد به همت فرمانداری ملارد، مدیریت جهاد کشاورزی، وهمکاری شهرداری‌های ملاردوصفادشت برگزار گردید

۱۳۹۸/۴/۲۹ :تاريخ

  اولین جشنواره آشپزی با قارچ به میزبانی شهرستان ملارد برگزار شد
به گزارش خبرنگار مهر، در راستای حمایت از تولیدات داخلی، ترویج غذای سالم و معرفی شهرستان ملارد به عنوان پایتخت قارچ کشور اولین جشنواره آشپزی با قارچ به میزبانی شهرستان ملارد برگزار شد.

۱۳۹۸/۴/۲۹ :تاريخ

  فراخوان اولین جشنواره آشپزی با قارچ در شهرستان ملارد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، اولین جشنواره آشپزی با قارچ به میزبانی شهرستان ملارد بعنوان پایتخت قارچ کشور پنجشنبه هفته بعد ( ۲۷ تیرماه ) در این شهرستان برگزار میگردد . علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره فرصت دارند تا روز سه شنبه ۲۵ تیرماه ، نام و نام خانوادگی خود را به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۶۵۹۹۳۱۳۱ ارسال نمایند تا مراحل ثبت نام آنان صورت پذیرد .

۱۳۹۸/۴/۲۴ :تاريخ

  اولین جشنواره آشپزی با قارچ
"اولین جشنواره آشپزی با قارچ" در شهرستان ملارد "پایتخت قارچ ایران" با برنامه های شاد و مفرح تاریخ جشنواره:۵ شنبه-۲۷ تیر ماه مکان:شهرستان ملارد،پارک ملت زمان:ساعت ۱۸-۲۱

۱۳۹۸/۴/۲۳ :تاريخ

  گام بلند دولت برای توسعه بخش كشاورزی در سال 98
تهران- ایرنا- مدیركل دفتر برنامه و بودجه وزارت جهاد كشاورزی گفت: در بودجه سال 98 منابع خرید تضمینی گندم، واكسن دامی، بیابان زدایی، تامین آب شرب عشایر، سامانه های نوین آبیاری ، بازسازی قنوات، تجهیز شالیزارها و تقویت مرغ لاین رشد قابل توجهی دارد.

۱۳۹۸/۴/۱ :تاريخ

  تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر
خداوندا تو را شاکريم که يک ماه ميهمان واين اجازه رابما دادي تاسحرها عاشقانه با تو سخن بگوئيم ودرد دلمان را با تو بگوئيم واکنون روز اول شوال را بر ما عيدگرداندي عيد برعاشقان مبارکباد. "گروه شرکت های جوانه"

۱۳۹۸/۳/۱۵ :تاريخ

12345678910  بعدي  >>

طبقه بندی اخبار

تقویم نمایشگاه ها
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
مرداد
شهریور
مهر
آبان
آذر
دی
بهمن
اسفند
<
شهریور
۱۳۹۸
>
شیدسچپج
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۱
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱۱۲۳۴۵

همایش ها


طراحی و اجرا: وب باکس پورتال